Kuchnia mamy: domowe urządzenie do produkcji waty cukrowej

Firma APT stworzyła domowe urządzenie służące do wyrobu waty cukrowej. Dzięki niemu mamy będą mogły urozmaicić przyjęcia maluchów i sprawić, że dzieci poczują się we własnym domu jak w wesołym miasteczku.

Domowa maszyna do robienia waty cukrowej firmy ATP dostępna jest w sklepach internetowych (http://tv-produkty.pl) oraz na allegro. Dzięki zastosowaniu urządzenia możemy z jednej łyżeczki cukru wyczarować porcję przepysznej waty cukrowej. Za pomocą zwykłych barwników spożywczych nasza wata przybierze wybrany przez nas kolor.

Urządzenie do waty cukrowej firmy APT

Urządzenie do produkcji waty cukrowej firmy APT (www.tv-produkty.pl)

W urządzeniu do produkcji waty cukrowej zastosowano kwarcowe elementy grzewcze, które wydłużają jego żywotność i bezawaryjność. Moc grzałki wynosi 450 W, co sprawia, że przygotowanie waty jest nie tylko śmiesznie proste, ale również bardzo szybkie. Aby zapobiec przesuwaniu się urządzenia zastosowano w nim nóżki antypoślizgowe. Co ważne dla wygodnej mamy, urządzenie można myć w zmywarce.

W zestawie oprócz maszyny do waty cukrowej o wymiarach: 320 x 320 x 155 mm, znajduje się również 20 patyczków do przygotowywania waty. Urządzenie jest lekkie – waży niecałe 2 kilogramy. Dostępne jest jedynie w kolorze białym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *