Ubranka dla niemowląt…kolorowe, miękkie i praktyczne

Oprócz jedzenia, przytulania, czystej pieluszki żaden niemowlak nie obejdzie się bez ubranka. Dostępne na rynku ubrania dla niemowląt czarują mamy i tatusiów pięknymi kolorami, oryginalnymi wzorami i cudowną miękkością. Większość przyszłych rodziców chciałoby mieć dziecko modnie ubrane i na ciuszkach nie oszczędza. Kupując body, pajacyki, bluzeczki i spodenki dla malucha warto kierować się kilkoma zasadami, wtedy będziemy mieć pewność, że wydane przez nas pieniądze zostaną dobrze zainwestowane.

bluzka 5-10-15

bluzka 5-10-15

body 5 10 15 body

body 5 10 15 body

 

Najlepsze ubranka dla niemowląt uszyte są z miękkiej, mięsistej bawełny. Wysoka jakość takich ubranek jest bardzo ważna, ponieważ maluchy często się brudzą, a tym samym ich ciuszki nawet kilka razy w tygodniu trafiają do pralki. Ubrania, które możemy kupić w sklepach 5-10-15 są odporne na plamy, na spieranie, wielokrotne wirowanie, więc będą cieszyć oko przez cały okres ich noszenia.

Podczas kupowania bluzeczek, bluz, pajacyków czy body warto zwrócić uwagę na to, czy posiadają one zapięcia przy główce. Przedłużające się przeciąganie ubrania przez główkę może skutecznie zniecierpliwić malucha, dlatego napki przy ramieniu znacznie ułatwiają przebieranie malucha. Najmniej wprawni rodzice często ubierają maluszki w pajacyki rozpinane na całej długości. To ubranka znakomite do spania, jak i na co dzień.

spodenki 5-10-15

spodenki 5-10-15

 

Wybierając spodenki dla niemowlaka najlepiej kierować się wygodą dziecka i kupować szerokie, bawełniane, dresowe, z gumką w pasie oraz napkami w kroczku i na nogawkach. Takie spodenki nie tylko nie ograniczają ruchów dziecka, które zaczyna uczyć się obracania, siadania czy chodzenia, a jednocześnie ułatwiają rodzicom dostęp do pieluszki, co jest niezwykle ważne, gdy spieszymy się lub zmieniamy pieluszkę, podczas gdy dziecko śpi. Skarpetki powinny mieć delikatny ściągacz. Na tyle mocny, by utrzymywał skarpetkę na nóżce, ale jednocześnie nie uciskał delikatnej skóry malucha.

Pamiętając o tych wszystkich zasadach można już wybrać się na zakupy do pierwszej wyprawki jeszcze nienarodzonego dziecka lub uzupełnić garderobę błyskawicznie rosnącego niemowlaka. Każda mama wie jednak, że czasu na chodzenie po sklepach nie ma wiele, więc warto zajrzeć do sklepów 5-10-15 lub na stronę internetową tego producenta – znajdziecie tam ładne i praktyczne ubranka dla niemowląt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *