Elektroniczna niania – Ranking

Zobacz ranking elektronicznych niań, oparty o modele wprowadzone w roku 2018. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego maluszka. Opiszemy również najciekawsze nowości w zakresie elektronicznych niań. Ranking oparliśmy nie tylko o niezależne opinie jakie znaleźć można w Internecie, ale także realne testy!

W 2018 absolutnym must-have będzie zakup niani z Wi-Fi. Generalnie rzecz biorąc, nianie w tradycyjnej wersji mają dosyć ograniczony zasięg, przez co trochę utrudnione może być korzystanie z nich w większych mieszkaniach. Z kolei nianie elektroniczne wyposażone w Wi-Fi dadzą Ci pełen komfort i pewność, że z Twoją pociechą wszystko jest w porządku.

Dlaczego warto korzystać z elektronicznej niani?

Co prawda trudno uznać elektroniczną nianie za produkt pierwszej potrzeby dla dziecka, ale warto zauważyć, że są sytuacje, gdy taki dodatek zdecydowanie się przydaje. Taki cyfrowy opiekun dla Twojej pociechy sprawdzi się nie tylko w przypadku noworodków czy wcześniaków, ale również w dużych domach, gdy musisz przebywać z dala od swojego szkraba.

Elektroniczna niania to przede wszystkim spokój dla Ciebie, jako rodzica, że z Twoją pociechą wszystko jest w porządku. Nianie z monitorem oddechu czy też z kamerą video to bardzo wygodny sposób dla rodziców, którzy mieszkają w dużych domach.Możesz w spokoju zająć się swoimi sprawami, pozostawiając dziecko na drugim końcu domu.

elektroniczna niania ranking 2018

Elektroniczna niania pomoże mieć na oku szkraba gdy ucina sobie drzemkę. Fot. pxhere.com

Niania z kamerą

Chcesz cały czas mieć swojego szkraba pod okiem? Musisz co jakiś czas spoglądać na śliczną buzię swojego dziecka? Wybierz nianię elektroniczną z kamerą. Dzięki niej, Twoje dziecko będzie zawsze przy Tobie! Większość urządzeń jest już wyposażona w taki dodatek – a co więcej, możesz na bieżąco regulować widok z kamery, przybliżając w swoim smartfonie/komputerze widok na dziecko.

Niania z monitorem oddechu

Elektroniczna niania z monitorem oddechu to spokojny sen rodziców oraz pewność, że z maluszkiem przez cały czas wszystko jest w porządku. Chcesz przestać się martwić o kondycję swojego szkraba? Wybierz nianię elektroniczną z monitorem oddechu. Jeżeli system zauważy jakiekolwiek nieprawidłowości, to natychmiast poinformuje Cię o tym.

Takie propozycje ma w swojej ofercie choćby firma Tomee Tippee. Elektroniczna niania z monitorem oddechu to tak naprawdę czujnik ruchu, który w przypadku wykrycia braku aktywności natychmiast alarmuje rodziców. To szczególnie przydatne urządzenie dla wcześniaków oraz dzieci z osłabionym serduszkiem czy problemami z oddychaniem.

Elektroniczna niania z dostępem przez wifi

W jaki sposób działa niania elektroniczna wyposażona w dostęp do Wi-Fi? To bardzo proste – w pokoju swojego maluszka ustawiasz nadajnik, który ma za zadanie rejestrować ruchy oraz zachowanie dziecka. To urządzenie łączy się z siecią Wi-Fi, co pozwala mu na bieżące przesyłanie informacji do odbiornika, którym może być smartfon, tablet, komputer lub dowolne inne urządzenie.

Na rynku dostępne są elektroniczne nianie z Wi-Fi, które pozwolą Ci na komunikację z Twoim maluszkiem. Wiele z nich ma wbudowane zarówno głośniki – możesz mówić do dziecka lub nawet włączać mu kołysanki z drugiego końca domu! Dodatkowo, taka elektroniczna niania umożliwi Ci dokładną kontrolę temperatury w pomieszczeniu Twojego malca.

Wybór marek

Wybierając elektroniczną nianię postaw na produkty od znanych światowych firm. Da Ci to pewność, że zakupiony produkt będzie rzeczywiście wysokiej jakości. Propozycje od takich producentów jak choćby Babyono, Motorola, Philips czy Fisher Price to pewność nie tylko doskonałego wykonania, ale również bezproblemowego działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *