Zamiast iść do cukierni zrób domowe lody

Lody to bardzo lubiany przez dzieci deser. Idealny na gorące dni, a do tego zdrowy. Lody mogą być wykonane zarówno ze zmiksowanych owoców z dodatkiem odrobiny cukru, jak i z mleka oraz jajek. Te pierwsze będą niskokaloryczne, te drugie będą zawierać duże ilości wapnia i białka.

http://pixabay.com/static/uploads/photo/2013/07/26/07/56/ice-cream-sundae-167571_640.jpg

Domowe lody smakują wszystkim dzieciom

[…]

Zdrowe gotowanie na parze

Sposób gotowania i obróbki cieplnej produktów spożywczych, wbrew pozorom ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia. Gotowanie w naczyniach wykonanych z nieodpowiedniego tworzywa może sprawić, że obiad stanie się nawet toksyczny. Również dzięki odpowiednim garnkom można polepszyć smak potraw i sprawić, że zatrzymamy w nich dużo wartości odżywczych.

[…]

Wesołe gotowanie dzięki sprzętom Ariete z serii Disney Line

Wprowadzenie świata bajek do kuchni może być doskonałą zabawą, zachęta do jedzenia oraz okazją do zainteresowania przygotowaniem posiłków. W ofercie producenta sprzętu AGD Ariete znajdziemy serię Disney Line, a w niej przeróżne urządzenia – od tosterów po maszynki do waty cukrowej. Disney Line to nie tylko AGD ozdobione wizerunkami najbardziej znanych bohaterów disneyowskich bajek. To także ciekawy pomysł na gotowanie.

agd disney

źródło: Pinterest

[…]