Wyjątkowe zdjecie z dzieciństwa

Nic tak nie przywołuje wspomnień po latach, jak zdjęcia. Robimy je podczas najważniejszych rodzinnych uroczystości, w czasie wakacji, ale także na co dzień, gdy spotykamy się z przyjaciółmi lub po prostu idziemy na spacer. Ale chyba nikomu nie poświęcamy tyle klatek na fotograficznej kliszy (lub obrazków na karcie pamięci), jak dzieciom. I szczególnie niemowlęta oraz przedszkolaki są świetnymi modelami.

mybaze-fotosklep

fotosklep mybaze – znajdź zabawne przebranie dla swojego bobasa

Wesoły strój dla malucha

Aby zrobić wyjątkowe zdjęcie warto zdecydować się na oryginalny strój dla malucha. Fotosklep “Myszka stroje foto”, który przedstawia swoje prace w internetowym sklepie, ma bardzo szeroką ofertę ubrań, które można wykorzystać podczas sesji fotograficznej w domu lub u profesjonalnego fotografa. Wykonane z miękkich materiałów i na miarę, są wygodne, nie krępują ruchów małego modela, są trwałe, mają nasycone kolory, a przede wszystkim wyróżniają się niepowtarzalnością.

Stroje składają się często z kilku elementów tworzących spójną całość, a część z nich doszywana jest ręcznie. Nad wszystkimi ubrankami pracuje jedna osoba, która tworzy zamówione ubranie od początku do końca. Wzory proponowane przez fotosklep ze strojami do sesji zdjęciowych można dobrać odpowiednio do pory roku lub zbliżających się świąt. Maluch może być także przebrany za swoją ulubioną postać z bajki albo ukochane zwierzątko. Na przygotowanie ubrania do sesji nie czeka się dłużej niż 7 dni roboczych, jednak producent wymaga podania dokładnych wymiarów dziecka, aby uszyć produkt idealnie dopasowany. Piękne zdjęcie z przebraną pociechą można powiesić na ścianie albo wywołać jako pocztówkę i wysłać do rodziny i znajomych. Na pewno taka oryginalna pamiątka zrobi na wszystkich duże wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *