Uniwersalna chusteczka dla dzieci

Chyba nie ma produktu dla dzieci i niemowląt, który tak ułatwił życie rodzicom, jak chusteczki nawilżające. Są pachnące, miękkie, wilgotne, trudne do rozerwania i co bardzo ważne, można mieć je zawsze pod ręką. To standardowe wyposażenie każdej mamy, każdego taty, czy niani.

Chusteczki nawilżone są niezbędne przy przewijaniu dziecka

Chusteczki nawilżone są niezbędne przy przewijaniu dziecka

Jak ich używać?

Na czym polega popularność chusteczek nawilżających? Nikt już nie wyobraża sobie przewijania dziecka i podmywania mu pupy zwykłą myjką zamoczoną w wodzie. To jest po prostu niewygodne. Opakowanie chusteczek można mieć ze sobą w torebce, w podręcznym przewijaku, czy na stole, na którym przebieramy dziecko. Jeśli za każdym razem zamkniemy pudełko czy zakleimy foliowe opakowanie, możemy mieć pewność, że chusteczki jeszcze długo będą wilgotne. A ich skuteczność w zmywaniu wszelkich zanieczyszczeń z pupy, rączek czy buzi dziecka zawdzięczamy składnikom łagodnym jak czysta woda, a jednocześnie nawilżającym delikatną skórę dziecka. Dobrej jakości chusteczki dla niemowląt nie zawierają alkoholu ani parabenów, nie mają drażniącego zapachu, nie powodują lepienia się skóry, są delikatne nawet dla dzieci z silnymi alergiami. Są niezbędne podczas przewijania, ale także warto nimi przemyć przewijak, gdy chcemy dziecko przebierać w sklepie, na stacji benzynowej czy u lekarza.

Nie tylko dla dzieci

Co ciekawe, chusteczki przydają się także w domach, w których nie ma dzieci. Można nimi… wycierać meble. Zwłaszcza drewniane zyskają ładny wygląd, a szafki kuchenne zostaną pozbawione odcisków palców. Ścierają także plamy z ubrań, zwłaszcza te pozostawione przez dezodorant. Wiele pań używa ich także do demakijażu. Usuwają nawet wodoodporny podkład czy tusz do rzęs. A ponieważ są dla dzieci, to także oczu dorosłych nie podrażniają. Można ich używać nawet, gdy nosimy soczewki kontaktowe. Nawilżają też skórę. Chusteczki warto także zawsze mieć w torebce, nawet gdy nie wychodzimy z dziećmi. Świetnie usuwają zanieczyszczenia z obuwia i odświeżają wygląd skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *